pożyczka odnawialna

Jesteś już bardzo blisko od otrzymania gotówki

Czy chcesz rozpocząć wniosek?

Masz pytania? Zadzwoń do nas
22 213 89 10

Jak to działa?

Jak pożyczyć?

1

Pieniądze"

Wybierz pożyczkę

  • wejdź na stronę główną serwisu pożyczkowego www.banknot.pl
  • wybierz na suwaku kwotę, którą jesteś zainteresowany
  • sprawdź całkowity koszt Linii Pożyczkowej i kliknij „Weź pożyczkę”

 

Pamiętaj że Odnawialna Linia Pożyczkowa banknot.pl różni się od Pożyczek Ratalnych i „Chwilówek”. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie korzyści tego produktu, aby w pełni cieszyć się z jego zalet i korzystać z niego w sposób świadomy i odpowiedzialny. Jeżeli chcesz się upewnić, że wszystko dobrze rozumiesz, zadzwoń pod (22) 213 89 10 i porozmawiaj z naszymi konsultantami.

2

Dokumenty

Złóż wniosek

Składając wniosek podaj informacje, o które prosimy na kolejnych ekranach formularza.

Prosimy m.in. o Twój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, na które będziemy wysyłali informacje dotyczące Twojej Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Podaj swoje dane personalne, dane finansowe oraz zweryfikuj swój rachunek bankowy korzystając z dostępnych opcji. Zapoznaj się z dokumentami oraz udziel nam niezbędnych zgód i pełnomocnictw, abyśmy mogli przeanalizować Twój wniosek.

3

Akceptacja

Akceptacja

Po pozytywnym wyniku analizy Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej zaproponujemy Ci limit Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Aby umowa doszła do skutku zaakceptuj naszą ofertę.

Gdyby Twoja zdolność kredytowa nie pozwalała nam na przyznanie wnioskowanej kwoty, zaproponujemy Ci najwyższy możliwy limit. Pamiętaj, że Twoja Linia Pożyczkowa może w przyszłości zostać podwyższona, jeśli Twoja zdolność kredytowa oraz historia współpracy z nami będą na to pozwalały.

4

Wypłacaj

Zleć wypłatę

Zlecenie pierwszej wypłaty składasz w momencie akceptacji oferty, a całą kwotę przyznanej Linii Pożyczkowej przelewamy na Twój rachunek bankowy.
Zlecanie kolejnych wypłat środków z przyznanej Odnawialnej Linii Pożyczkowej na Twój rachunek bankowy:

  • zaloguj się do Panelu Klienta na stronie banknot.pl
  • w menu bocznym kliknij w sekcję Wypłata
  • wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić i naciśnij przycisk „Wypłata”

Wypłata powinna być zaksięgowana na Twoim rachunku bankowym w niedługim czasie od jej zlecenia.

Samodzielna wypłata

Zlecenie pierwszej wypłaty środków w ramach Odnawialnej Linii Pożyczkowej składasz w momencie akceptacji oferty. Cała kwota przyznanej Linii Pożyczkowej zostaje przelana na Twój rachunek bankowy. Kolejne wypłaty możesz zlecać w ramach dostępnego limitu pożyczkowego, a więc po spłacie części lub całości kapitału, który staje się automatycznie dostępny do wypłaty. Kolejne wypłaty z Twojej Linii Pożyczkowej zlecasz samodzielnie na swoim koncie na www.banknot.pl. Wypłaty środków są realizowane za pośrednictwem usługi szybkich przelewów. Oznacza to, że środki znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku zwykle w niedługim czasie od momentu zlecenia wypłaty.

Wypłata

Jak spłacić?

Po zakończeniu każdego Okresu Rozliczeniowego prześlemy Ci Wyciąg z informacją o wysokości Minimalnej Kwoty do spłaty oraz terminie płatności.

Spłaty należy dokonać na wskazany na Wyciągu indywidualny numer rachunku bankowego. Zobowiązania możesz również regulować za pośrednictwem Panelu Klienta na stronie banknot.pl (w menu bocznym wybierz sekcję Spłata i postępuj zgodnie ze wskazówkami).

Jak spłacić

Kontakt

Yes Finance S.A. w restrukturyzacji
Puławska 145
02-715 Warszawa
Tel.: (+48) 22 213 89 10
E-mail: kontakt@banknot.pl
Godziny pracy konsultantów:
pon. - pt.: 09:00-17:00
sob.:          -
niedz.:       -
Informacje o pożyczkodawcy:

Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 145, kod pocztowy 02-715, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000489140. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 300 000 zł. NIP: 5213657548, REGON: 146909734.

Administrator danych:

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Yes Finance S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (02-715), ul. Puławskiej 145. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia przez Yes Finance S.A. w restrukturyzacji na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z zawieraniem umów, a także w celach marketingowych, świadczenia usług drogą elektroniczną, analizy finansowej, reklamacyjnych i windykacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ww. celu. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom w celu weryfikacji podanych przez Państwa danych oraz podmiotom uprawnionym do przetwarzania Państwa danych na podstawie przepisów prawa. W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@banknot.pl.

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej:

Całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 7,2%, prowizja: 99,78 zł, łączna kwota odsetek: 15,11 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 70,6%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 114,89 zł, całkowity koszt pożyczki: 114,89 zł (wg stanu na dzień 29 maja 2020).

Pozasądowe rozwiązywanie sporów:

Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozwiązywania sporów. Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr, która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Współpracujemy z:

BigInfo Monitor ERIF KRD Związek Firm Pożyczkowych

© 2015 Yes Finance S.A. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa