pożyczka odnawialna

Jesteś już bardzo blisko od otrzymania gotówki

Czy chcesz rozpocząć wniosek?

Masz pytania? Zadzwoń do nas
22 213 89 10

Jak otrzymać Linię Pożyczkową

W jaki sposób mogę wnioskować o Linię Pożyczkową?

Wniosek o Odnawialną Linię pożyczkową możesz złożyć przez Internet. Wejdź na naszą stronę internetową www.banknot.pl i na suwaku strony głównej wybierz kwotę Odnawialnej Linii Pożyczkowej, którą jesteś zainteresowany.

Pamiętaj że nasza Linia Pożyczkowa przyznawana jest na okres 4 miesięcy, więc nie ma potrzeby wyboru okresu spłaty.

Po kliknięciu na przycisk Weź pożyczkę postępuj zgodnie ze wskazówkami na kolejnych stronach Wniosku.

W jaki sposób mogę potwierdzić numer rachunku i zweryfikować swoją tożsamość?

Aby potwierdzić numer Twojego rachunku bankowego oraz tożsamość możesz wybrać jedną z poniższych metod:

•  

Szybka Identyfikacja to najszybszy, darmowy i bezpieczny sposób weryfikacji Twojego rachunku bankowego oraz potwierdzenia Twojej tożsamości bez konieczności wykonywania Przelewu Weryfikacyjnego

•  

Przelew Weryfikacyjny to przelew z Twojego rachunku bankowego na kwotę 1 zł za pośrednictwem usługi BlueCash. Po weryfikacji rachunku bankowego kwota 1 zł jest zwracana na rachunek bankowy, z którego wykonano przelew

Co to jest Szybka Identyfikacja?

Bezpieczna metoda weryfikacji Klienta wykorzystywana zarówno przez banki jak i inne instytucje finansowe. Szybka Identyfikacja to najszybsza metoda potwierdzenia Twojej tożsamości, która umożliwia nam jednorazowe pobranie informacji oraz Wyciągu z należącego do Ciebie rachunku bankowego. Dzięki temu możemy potwierdzić, że jesteś właścicielem podanego rachunku bankowego oraz uzupełnić analizę Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Połączenie z Twoim rachunkiem bankowym jest zabezpieczone przy użyciu najnowocześniejszych metod szyfrujących, a używane przez nas certyfikaty SSL dają Ci pewność, że przesyłane dane są bezpieczne i niemożliwe do przechwycenia przez nieuprawnione osoby.

Pamiętaj, że na żadnym etapie Szybkiej Identyfikacji Twoje dane logowania nie są nigdzie zapisywane i nikt nie ma do nich dostępu. Zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu weryfikacji nie możemy zmienić żadnych informacji, ani wykonać jakichkolwiek transakcji na Twoim rachunku.

Jeśli chcesz wybrać inną metodę weryfikacji, możesz skorzystać z opcji Przelewu Weryfikacyjnego 1 zł.

Co to jest Przelew Weryfikacyjny?

Przelew Weryfikacyjny służy do potwierdzenia Twojego numeru rachunku bankowego oraz tożsamości.

Przelew wykonywany jest przez Ciebie z Twojego rachunku bankowego na kwotę 1 zł. Proces odbywa się automatycznie podczas składania Wniosku za pośrednictwem usługi BlueCash i zwykle trwa do kilkudziesięciu sekund.

Po weryfikacji rachunku bankowego kwota 1 zł jest zwracana na rachunek bankowy, z którego wykonano przelew.

Czy muszę posiadać rachunek bankowy?

Tak.  Pamiętaj, że rachunek bankowy musi należeć do Ciebie oraz musisz być jego jedynym właścicielem. Nie akceptujemy rachunków w SKOK.

Jakie dokumenty są wymagane aby otrzymać Linię Pożyczkową banknot.pl

Aby otrzymać Odnawialną Linię Pożyczkową banknot.pl wystarczy Twój dowód osobisty, telefon komórkowy oraz numer Twojego rachunku bankowego. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń o zarobkach.

Czy muszę podpisywać Umowę?

Tak.  W banknot.pl masz możliwość udzielenia zgody na podpisanie Umowy w Twoim imieniu przez pełnomocnika. Zgodę wyrażasz podczas składania Wniosku o udzielnie Odnawialnej Linii Pożyczkowej.

Czy mogę mieć więcej niż jedną Linie Pożyczkową banknot.pl?

W danym okresie możesz mieć aktywną jedną Odnawialną Linię Pożyczkową.

Czy mogę zwiększyć kwotę przyznanej Linii Pożyczkowej?

Tak, ale to zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz historii płatności w ramach przyznanej Linii Pożyczkowej.  O możliwości zwiększenia kwoty przyznanej Linii Pożyczkowej poinformujemy Cię za pomocą wiadomości SMS.

Kiedy mogę się ubiegać o kolejną Odnawialną Linię Pożyczkową?

Po zaksięgowaniu na naszym rachunku ostatniej spłaty w ramach Odnawialnej Linii Pożyczkowej możesz wnioskować o kolejną Linię Pożyczkową banknot.pl

Jak szybko otrzymam decyzję o uruchomieniu Odnawialnej Linii Pożyczkowej?

Dokładamy wszelkich starań, aby przekazać Ci decyzję o przyznaniu Linii Pożyczkowej jak najszybciej. W wyjątkowych przypadkach przekażemy Ci informacje następnego dnia roboczego.

Czy otrzymam informację o odmowie przyznania Odnawialnej Linii Pożyczkowej?

Tak, zawsze informujemy naszych Klientów o wyniku weryfikacji wniosku o Odnawialną Linię Pożyczkową.

Dlaczego nie udzielono mi Odnawialnej Linii Pożyczkowej?

Nasza ocena zdolności i wiarygodności kredytowej Klientów bierze pod uwagę wiele czynników. Nie możemy zagwarantować że wszystkie Wnioski zostaną rozpatrzone pozytywnie.

Kontakt

Yes Finance S.A. w restrukturyzacji
Puławska 145
02-715 Warszawa
Tel.: (+48) 22 213 89 10
E-mail: kontakt@banknot.pl
Godziny pracy konsultantów:
pon. - pt.: 09:00-17:00
sob.:          -
niedz.:       -
Informacje o pożyczkodawcy:

Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 145, kod pocztowy 02-715, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000489140. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 300 000 zł. NIP: 5213657548, REGON: 146909734.

Administrator danych:

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Yes Finance S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (02-715), ul. Puławskiej 145. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia przez Yes Finance S.A. w restrukturyzacji na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z zawieraniem umów, a także w celach marketingowych, świadczenia usług drogą elektroniczną, analizy finansowej, reklamacyjnych i windykacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ww. celu. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom w celu weryfikacji podanych przez Państwa danych oraz podmiotom uprawnionym do przetwarzania Państwa danych na podstawie przepisów prawa. W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@banknot.pl.

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej:

Całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 7,2%, prowizja: 99,78 zł, łączna kwota odsetek: 15,11 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 70,6%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 114,89 zł, całkowity koszt pożyczki: 114,89 zł (wg stanu na dzień 29 maja 2020).

Pozasądowe rozwiązywanie sporów:

Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozwiązywania sporów. Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr, która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Współpracujemy z:

BigInfo Monitor ERIF KRD Związek Firm Pożyczkowych

© 2015 Yes Finance S.A. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa