pożyczka odnawialna

Jesteś już bardzo blisko od otrzymania gotówki

Czy chcesz rozpocząć wniosek?

Masz pytania? Zadzwoń do nas
22 213 89 10

Wypłata pieniędzy

Jak zlecić wypłatę środków?

Aby zlecić wypłatę środków z przyznanej Linii Pożyczkowej na Twój rachunek bankowy:

•   zaloguj się na swoje konto w banknot.pl
   w menu bocznym kliknij w sekcję Wypłata
•   wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić i naciśnij przycisk „Wypłata”

Wypłata powinna być zaksięgowana na Twoim rachunku bankowym w niedługim czasie od jej zlecenia.

Jak wypłacić pieniądze ?

W banknot.pl samodzielnie wypłacasz pieniądze.

Zlecenie pierwszej wypłaty środków w ramach Odnawialnej Linii Pożyczkowej składasz w momencie akceptacji oferty. Cała kwota przyznanej Linii Pożyczkowej zostaje przelana na Twój rachunek bankowy. Kolejne wypłaty możesz zlecać w ramach dostępnego limitu pożyczkowego, a więc po spłacie części lub całości kapitału, który staje się automatycznie dostępny do wypłaty. Kolejne wypłaty z Twojej Linii Pożyczkowej zlecasz samodzielnie na swoim koncie na www.banknot.pl.

Pamiętaj że środki możesz spłacić w dowolnym momencie.

Jak szybko wypłacone pieniądze znajdą się na moim koncie?

Wypłaty środków są realizowane za pośrednictwem usługi szybkich przelewów. Oznacza to, że środki znajdą się na wskazanym przez Ciebie rachunku w niedługim czasie od momentu zlecenia wypłaty. Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków na Twoim rachunku zależy także od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku.

Kontakt

Yes Finance S.A. w restrukturyzacji
Puławska 145
02-715 Warszawa
Tel.: (+48) 22 213 89 10
E-mail: kontakt@banknot.pl
Godziny pracy konsultantów:
pon. - pt.: 09:00-17:00
sob.:          -
niedz.:       -
Informacje o pożyczkodawcy:

Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 145, kod pocztowy 02-715, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000489140. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 300 000 zł. NIP: 5213657548, REGON: 146909734.

Administrator danych:

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Yes Finance S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (02-715), ul. Puławskiej 145. Państwa dane będą przetwarzane w celu podjęcia przez Yes Finance S.A. w restrukturyzacji na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z zawieraniem umów, a także w celach marketingowych, świadczenia usług drogą elektroniczną, analizy finansowej, reklamacyjnych i windykacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do ww. celu. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom w celu weryfikacji podanych przez Państwa danych oraz podmiotom uprawnionym do przetwarzania Państwa danych na podstawie przepisów prawa. W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@banknot.pl.

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej:

Całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 7,2%, prowizja: 99,78 zł, łączna kwota odsetek: 15,11 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 70,6%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 114,89 zł, całkowity koszt pożyczki: 114,89 zł (wg stanu na dzień 29 maja 2020).

Pozasądowe rozwiązywanie sporów:

Pożyczkobiorca ma możliwość skorzystania z pozasądowego rozwiązywania sporów. Podmiotem uprawnionym, właściwym do rozstrzygania sporu wynikającego z Umowy pomiędzy Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl. W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Pożyczkodawcą a Pożyczkobiorcą istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/odr, która ułatwia pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Współpracujemy z:

BigInfo Monitor ERIF KRD Związek Firm Pożyczkowych

© 2015 Yes Finance S.A. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa